Yol Yardım Hizmetleri
Yol Yardım Hizmetleri

Çankırı, bir Orta Anadolu şehrimiz ve Kızılırmak ile Batı Karadeniz ana havzaları arasında yer alır. 40° 30′ ve 41º kuzey enlemleri ile 32° 30′ ve 34º doğu boylamları arasında konumlanmıştır. İlimize batıda Bolu, kuzeybatıda Karabük, kuzeyde Kastamonu, doğuda Çorum ve güneyde Ankara ile Kırıkkale komşuluk etmektedir. Rakımı 730 metredir ve ülke topraklarının %0,94’lük bölümünü oluşturan toplam 7.388 Km²’lik bir alan kaplamaktadır.

Çankırı Oto Kurtama
Çankırı Oto Kurtama

Ankara’ya olan yakınlığı dolayısıyla hem Ankara’ya çok göç vermiş hem de ticaret oldukça gelişmiştir bu iki şehir arasında. Bu iki yol arasındaki otoyol da hem otomobil hem de büyük araçlar tarafından oldukça sık kullanılmaktadır. Bu yoğunluğun sonucu olarak da pek çok arıza ve kaza durumuyla karşı karşıya kalınılmaktadır.

Bu talihsiz durumlar için de sürücülerin imdadına Çankırı oto kurtarıcı firması çıkmaktadır. Bu hizmet için 50,00 TL’den başlayn fiyatlarla hizmet veren Cin Ali Oto Kurtarma Pusaklarda kurulmuş olup Çankırı ve çevre ilçeleri Gümerdin, Eldivan, Tüney, Gümüşlük, Güldapı, Dumlupınar, Sirkeli’ye sizlere yardımcı olmaya gelmektedir. Telefonumuz 7/24 hizmetinizde olup otomobil, jeep, uzun minibüs(iveco), traktör ve kamyonetleri çekebilecek donanıma sahiptir.