Pursaklar Oto Kurtarma Telefon
Pursaklar Oto Kurtarma Telefon

Araçların yollarda kalması durumunda, ülkemizin her bölgesinde araç bulunduğu gibi oto çekme hizmeti sunacak Oto kurtarıcı hizmeti veren firma ve şirketler vardır. Dernek, şirket veya firmalar tarafından oluşturulan yol yardım firmaları yollarda kalan taşıtlara ve şoförlere büyük bir çaba ile yardım etmektedirler. Araç arızaları, araçları ile yola çıkan sürücülerin ne zaman başlarına geleceği bilinmediği gibi sürücüler tarafından giderilemediği durumlarda, araçların seyahatlerine kaldığı yerden sürdürebilmek için yol yardım şirket ve firmalarına başvurulmaktadır. Yollarda kalan araçların seyahatlerini sürdürebilmelerini sağlamak amacı ile oto çekme hizmeti veren firma ve şirketler araçların yolda kaldıkları yerde tamiratını gerçekleştirmektedir. Yollarda giderilmesi mümkün olmayan daha büyük arızları olan araçlar ve taşıtlar Pursaklar Oto kurtarıcı firması ve Ankara Oto kurtarıcı şirketi araçlar vasıtasıyla en yakında bulunan servis veya tamirhaneye çekilerek tamiratları yapılmakta ve araçların yollarına devam etmesi sağlanmaktadır.

Yol yardım oto çekici ve Ankara oto kurtarıcı hizmetleri 50,00 TL’den başlayan fiyatlarla gerçekleştirilmekte ve araç sürücülerine büyük kolaylıklar sağlamakta ve hızlı bir şekilde yollarına devam etmelerini mümkün kılmaktadır. Oto kurtarıcı telefonu hizmetleri veren kurumlarda Pursaklar oto kurtarıcı ve oto çekici araçları kullanacak operatörlerin vinç, kepçe ve diğer iş makinelerini kullanabilmek için verilen ehliyete sahip olmak zorundadırlar.

Haftanın 7 günü 24 saat ve yılın 365 günü hizmet veren yol yardım firmaları ve şirketleri tatil ve bayramlarda da kesintisiz olarak hizmetlerini sunmaktadırlar. Otomobil, jeep, iveco daily (uzun minibüs), kamyonet, traktör başta olmak üzere Oto kurtarıcı numarası hizmeti veren kurumlar, Ankara oto kurtarıcı ve yol yardım oto çekici araç türü de bulunmaktadır. Araçlarının rutin kontrollerini zamanında yaptırmaları araçları ile yola çıkan sürücülerin yollarda kalmalarını engelleyecek en önemli durumdur. Seyahat anında herhangi bir nedenle taşıtların yolda bozulması durumunda ise aracın bozulduğu yere en yakında bulunan yol yardım kurum veya kuruluşları aranılarak yol yardım hizmeti talep edilmelidir.