oto-cekme-ankara

Şahsi araçlarıyla yolcuk yapan sürücülerin seyahat anında başına gelebilecek kaza veya arıza durumunda yolda kalmaları sonucu ihtiyaç duydukları yol yardım hizmetleri, yolda kalan araçların tamiratlarını yapan hizmetin adıdır. Aracın yolda kalmasına sebep arıza yolda tamir edilemeyecek kadar ciddi ise oto kurtarıcı veya yol yardım nedir olarak adlandırılan kepçe vinç gibi araçları kaldırıp taşıyabilecek büyük iş makineleri ile en yakın servise taşındıktan sonra tamir edilmeleri gerekecektir.

Taşıt sürücülerinin otomobillerinin bakımlarını veya küçük arızalarını ve sıkıntılarını daha büyük arızlara yol açmadan doğru zamanda yaptırmalıdırlar. Sürücüler tarafından unutulmaması gereken bir diğer konu araçlarındaki küçük arızaların ileride daha büyük arızalara sebep olacağı ve araçları ile yolda kaldıkları zaman en yakında bulunan yol yardım ekiplerine ulaşarak yol yardım hizmetleri talep etmeleridir. Yol yardım telefonu hizmetleri veren firmalar, şirketler araçları yollarda tamir edecek donanıma sahip oldukları gibi arızası büyük olan araçları ise oto çekici veya yol yardım şirketi araçlarıyla servislere kadar taşıyacak teferruata da sahiptirler. Oto kurtarıcı veya oto çekici ismi verilen araçlarla çekilmesi işi yolda kalan araçlar için düşük ücretlerden başlayarak duruma bağlı olarak farklılaşmakta olup yolda kalan sürücüler için tam anlamıyla gerçek bir hayat kurtarıcı grevi üstlenirler.
Pursaklar Oto Kurtarma

Araç sahipleri arıza veya kaza anında yollarda kalınca en yakınlarındaki yol yardım hizmeti veren firmaya ulaşabilmek için günümüzde en çok internetten ve sosyal medyadan faydalanarak veya diğer sürücülerden yardım alabilmektedirler. Yolda kalan araçlara en kısa zamanda yol yardım hizmeti verilmesi ve araçların yolculuklarını sürdürebilmesi büyük nm arz ediyor olup önemli olup yol yardım hizmeti verecek firmaların da yol yardım ihtiyacı olan araçlara en kısa sürede ulaşması gerekmektedir. Araç sürücüleri, araçlar yolda kaldıkları zaman eğer biliyorlarsa yol yardım hizmetine ihtiyaç duyan aracın arızası hakkında bilgi vermelidirler. , Yol yardım hizmeti verecek firma veya kurumlara, arıza yapan araçlara Pursaklar yol yardım veya Ankara oto çekici araçlar gerekli mi değimli bilgisi muhakkak verilmelidir